Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Trendy na modne kuchnie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kuchnia powinna być miejscem, gdzie z przyjemnością przygotowuje się posiłki, ale też przebywa. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest dzisiaj trudne – projektanci oddają w nasze ręce wiele interesujących kompletów meblowych, idealnie wpisujących się w obowiązujące trendy.

Kuchnie nowoczesne – meble do małych i dużych pomieszczeń

Nie ma wątpliwości, że najchętniej wykorzystywanym trendem są kuchnie nowoczesne. Meble wykorzystywane do kuchni nowoczesnych posiadają gładkie, najczęściej lśniące fronty. Szafki kuchenne lakierowane wspaniale się prezentują, a dodatkowo odbijają światło, dzięki czemu mniejsze przestrzenie wydają się optycznie większe. Nowoczesne kuchnie to także szeroki wybór akcesoriów, w tym zawiasy z cichym domykiem czy ciche prowadnice kulkowe z hamulcami. Takie meble nadadzą przestrzeni elegancji, ale też zachęcą do częstszego podejmowania kulinarnych wyzwań.

Kuchnia loftowa – jak ją zaaranżować?

Eleganckie kuchnie loftowe mogą na pierwszy rzut oka wydawać się surowe – nic bardziej mylnego. Wnętrza takie projektowane są z olbrzymią precyzją. Kuchnie loftowe utrzymane są w konkretnych kolorach: czerni, bieli, beżach, ale też w drewnie. Loftowe wnętrza wykorzystują przede wszystkim niebanalne materiały: lite drewno, ale też szkło hartowane, kamień, cegła. Kuchnie loftowe warto dodatkowo uzupełnić stylizowanymi dodatkami, takimi jak lampy przemysłowe. Elegancji doda też niebanalna podłoga z białych i czarnych płytek.

Kuchnia w stylistyce retro

Kuchnie retro to jeden z najciekawszych trendów – meble tworzone z trwałych i nowoczesnych materiałów, wzorowanych na estetyce retro dają doskonałe efekty. Kolekcje meblowe w stylu retro dostępne są w niebanalnych kolorach: poza bielą znaleźć tu można także kolekcje w kolorze granatu, butelkowej zieleni czy ecru.

Author

Comments are closed.

Pin It https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ zobacz