Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaki stolik na zewnątrz wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wystarczy niewielki ogród czy taras, by móc w czasie lata korzystać z pięknej pogody i odpoczynku blisko zieleni. Olbrzymi wybór nowoczesnych mebli ogrodowych sprawia, że taka przestrzeń wypoczynkowa może być zaprojektowana w sposób dowolny i dopasowany do użytkowników. Jaki stolik na zewnątrz wybrać? Jakie propozycje mają dla nas projektanci?

Stolik na zewnątrz – eleganckie stoliki kawowe

Nie ma wątpliwości, że najczęściej kupowanymi są stoliki kawowe. Taki stolik na zewnątrz pozwoli na podawanie kawy, podejmowanie gości słodkimi przekąskami. Stoliki najczęściej dostępne są jako elementy konkretnych kolekcji meblowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by taki stolik kupić oddzielnie. Stolik na zewnątrz to przede wszystkim modele technorattanowe. Meble z technorattanu cieszą się olbrzymią popularnością – są trwałe, eleganckie, zaprojektowane zgodnie z trendami. Stolik na zewnątrz z technorattanu posiada lekki, aluminiowy stelaż, odpowiednio zabezpieczony przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych i korozji. Wierzch takiego stolika tworzy plecionka technorattanowa. Jest ona nieporowata, nie wchłania wilgoci, zachowuje wspaniały kolor na długie lata.

Stolik na zewnątrz z naturalnym drewnem

Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się w ostatnich latach meble ogrodowe, tworzone z wykorzystaniem naturalnego, litego drewna. Stolik na zewnątrz z drewnianym blatem to ciekawa propozycja zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Jednym z najpiękniejszych modeli jest stolik, którego blat wykonano z drewna eukaliptusowego. Taki stół posłuży zarówno do podawania kawy, jak również słodkich przekąsek dla gości i domowników. Stół z drewnianym blatem warto uzupełnić o lekkie krzesła rattanowe, które wspaniale prezentować się będą w otoczeniu zieleni.

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecej zobacz ndo.pl