Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Trwałe usunięcie odrastającego owłosienia

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiele osób szuka metod, które na bardzo długi czas umożliwiłyby mu usunięcie odrastającego owłosienia z poszczególnych miejsc na ciele. Bywa to trudne – osoby takie każdego dnia stosują różnorodne sprzęty, najnowocześniejsze depilatory i inwestują w pianki czy woski. Jednak wszystkie te metody mogą działać tylko na chwilę, a używając ich każdego dnia traci się nie tylko czas, ale i nerwy. Istnieje jednak jedna metoda, która może pomóc takim osobom. Jest nią depilacja laserowa.

 

Depilacja laserowa – dla kogo jest przeznaczona i jak działa

Depilacja laserowa to bezinwazyjny zabieg, który może być przeprowadzany przez wszystkich – zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jednak są drobne wyjątki od reguły. To kobiety będące w ciąży bądź karmiące piersią. Depilacja laserowa pomogła już nie jednej kobiecie zażegnać swoje kompleksy i poczuć się lepiej. To nie tylko komfort i gładka skóra, ale także walka z różnymi barierami, choćby tymi społecznymi. Przykładem może być choroba o nazwie hirsutyzmu, która dotyka kobiety leczone środkami farmakologicznymi(choćby fenytoiną). Polega na wyrastaniu uporczywych włosów na twarzy kobiety. Depilacja laserowa może je wyeliminować na dobre co zdecydowanie podniesie samoocenę każdej przedstawicielki płci pięknej.

W dzisiejszych czasach również mężczyźni bez żadnych kompleksów udają się na takie zabiegi. Depilacja pach, twarzy czy pleców jest dla nich zupełnie normalna.

 

Cały zabieg opiera się o laser, który emituje wiązkę światła na powierzchnię skóry. Przechodzi ona przez naskórek i wyłapywana jest przez melaninę. Pod wpływem tego światła nagrzewa się, a powstała temperatura uszkadza cebulki włosowe co zapewnia, że włosy w przyszłości nie wyrosną.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

Depilacja laserowa Szczecin

Warto szukać dobrych salonów depilacyjnych, które profesjonalnie podejdą do klienta. Miejscem w którym znajdują się takie miejsca są największe miasta Polski, takie jak Szczecin. Znajdują się tutaj salony sieci depilacja.pl, które z największym profesjonalizmem podejdą do klienta zapewniając mu kompleks sesji depilacyjnych najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It endingwisconsin.org thtexaswish.org polska.pl