Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Światła na taras – lampy solarne i lampiony

Pinterest LinkedIn Tumblr

Oświetlenie tarasu jest kluczowe, by móc spędzać czas blisko natury również po zmroku. Jakie światła na taras sprawdzą się w danej przestrzeni najlepiej? Jakie propozycje przedstawiają najlepsi projektanci? Czy światła na taras można dopasować do konkretnych aranżacji?

Światła na taras – lampy solarne

Na nowoczesnych tarasach i w ogrodach warto spędzać czas latem – bliskość zieleni i słońca sprawia, że poczujemy się zrelaksowani. Zapadający zmrok nie musi być powodem, aby kończyć miłe spotkania na świeżym powietrzu. Światła na taras i do ogrodu pozwolą na rozświetlenie przestrzeni, poprawienie bezpieczeństwa i nadanie otoczeniu niebanalnej oprawy. Nowoczesne tarasy warto uzupełnić o lampy solarne. Innowacyjne lampy solarne mogą być zasilane na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną, jak i przez klasyczny kabel USB. Lampy tego typu mogą świecić w kilku trybach, co pozwoli na lepsze kontrolowanie zużycia energii. Atutem lamp solarnych jest ich szeroki wybór! Lampy solarne doskonale sprawdzą się na tarasach, jak również oświetlą ogrodowe ścieżki. Dzięki trwałym materiałom i przemyślanej konstrukcji światła na taras tego typu będą cieszyć oczy przez szereg lat.

Światła na taras w formie eleganckich lampionów

Taras w stylu boho to idealne miejsce na relaks. Warto wykorzystać meble tarasowe, dodatki oraz niebanalne oświetlenie. Światła na taras w formie lampionów z pewnością podniosą estetykę otoczenia i sprawią, że każda chwila blisko natury będzie jeszcze przyjemniejsza. Lampiony tworzone są z naturalnego rattanu, w ich wnętrzu znajduje się szklane naczynie w którym ustawiana jest świeca. Lampiony to światła na taras, które mogą stać na stołach, parapetach, na podłodze czy tez być podwieszone tuż pod pergolą.

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It dopediu.com ozrodlo.com.pl https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/