Ad
Ad
Ad
Biznes

Pełna księgowość dla Twojego biznesu  – czym jest Taxon?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Taxon współpracuje z kilkudziesięcioma biurami w Polsce. Biuro rachunkowe w Rzeszowie to profesjonalne biuro, które zapewni kompletną obsługę księgową firmy. Prowadzenie biznesu jest o wiele łatwiejsze, gdy ma się przy sobie odpowiednich partnerów biznesowych. Taxon wprowadził na rynek narzędzie, które w znacznym stopniu pomoże właścicielom działalności gospodarczych – mniejszym i tym większym. Jakie usługi oferuje Taxon?

Aplikacja, która zmieni Twoją firmę

Program do faktur Taxon to ocean korzyści w zarządzaniu firmową dokumentacją. Proces wysyłki dokumentów może zostać znacznie przyspieszony. Nie musisz już tracić czasu na zbędne formalności. Obieg dokumentów pomiędzy biurem rachunkowym a firmą będzie odbywał się elektronicznie. W jaki sposób?

Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swój telefon lub zaczniesz z niej korzystać na komputerze. Wygeneruj fakturę z telefonu gdziekolwiek jesteś. Trafi ona automatycznie do Twojego kontrahenta i biura rachunkowego. Tam zostanie zaksięgowana przez specjalistę i wysłana bezpośrednio do urzędu. Otrzymasz powiadomienie o wysokości zapłaty podatku PIT, VAT lub składki ZUS.

Oszczędzisz sobie czas i pieniądze. W programie do ewidencji faktur znajdziesz takie funkcje jak: 

  • pobieranie faktur w PDF,
  • dodawanie automatycznie kontrahentów,
  • otrzymywanie informacji o podatkach,
  • raportowanie kosztów,
  • łatwe wystawianie faktur (z VAT, bez VAT, zaliczkowych, korektowych, krajowych czy zagranicznych).

Sprawdź wszystkie dostępne funkcje i pobierz program do faktur ze sklepu Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app

Integracja z biurem rachunkowym

Posiadasz biuro rachunkowe? Świetnie się składa. Możesz teraz w prosty sposób przyspieszyć pracę z Klientem. Korzystając z programu do faktur Taxon, za każdym razem gdy Twój Klient wystawi fakturę, otrzymasz ją w swoim programie księgowym. Bez konieczności przypominania o zaległych dokumentach. Wszystko w jednym miejscu. Wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla obu stron. Sprawdź, co może zaoferować Ci aplikacja Taxon. 

 

Author

Comments are closed.

Pin It