Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Parasole ogrodowe na nowoczesny taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Żar lejący się z nieba może skutecznie zniechęcić do spędzania czasu w ogrodzie. Jeśli nie chcesz, aby ostre, palące słońce zakłócało relaks z książką czy rodzinny obiad serwowany na tarasie, zainwestuj w solidny parasol ogrodowy! W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz solidne, wytrzymałe modele, które zacienią nawet wieloelementowy, zajmujący sporo miejsca komplet mebli. Jakie rozwiązania oferują producenci? Sprawdź!

Niezawodne parasole ogrodowe – poskrom pogodę!

Wybierając parasol ogrodowy, zwróć uwagę na jego wielkość, zastosowane materiały, sposób otwierania. Jeśli chcesz mieć pewność, że nowy sprzęt będzie dobrze spełniał swoją funkcję, wybierz wytrzymały model ze wzmacnianym masztem i rozłożystą czaszą z impregnowanego, nieprzemakalnego materiału. W dobrych sklepach znajdziesz parasole z dużymi czaszami regulowanymi w dwóch płaszczyznach. Za pomocą prostego w obsłudze mechanizmu możesz zmieniać kąt ich nachylenia, zacieniając każdy zakamarek bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Parasole wykonane z wysokogatunkowych materiałów nie niszczeją pod wpływem ekspozycji na wilgoć, promieniowanie UV, skrajne temperatury. Zabezpieczone lekkim pokrowcem mogą spędzić na zewnątrz całą zimę.

Kropka nad „i” w stylowej aranżacji

Nowoczesne modele są dopracowane nie tylko pod kątem funkcjonalnym, ale również estetycznym. Minimalistyczne parasole z czaszami w stonowanych kolorach harmonijnie wpisują się w najświeższe trendy dominujące w ogrodach. Poszukiwania gustownego, praktycznego parasola zacznij od zapoznania się z ofertą sklepów on-line. Na stronie gardenspace.sk/zahradne-slnecniky znajdziesz szeroki wybór innowacyjnych parasoli uznanego, holenderskiego producenta.

Author

Comments are closed.

Pin It lectivemx.com Industrialny hoker z oparciem do wyspy .pl