Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Fenomen bielizny modelującej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeśli borykasz się z odznaczającymi się boczkami, czy opadającymi pośladkami i biustem, bielizna wyszczuplająca może okazać się idealnym wyborem na większe wyjścia. Idealnie wyszczupli talię, wymodeluje biust oraz uniesie pośladki. Dowiedz się, jak dobrać bieliznę pod swoje oczekiwania oraz na czym w ogóle polega fenomen bielizny modelującej.

Na jakiej zasadzie bielizna może wymodelować sylwetkę?

Jeśli odpowiednio dobierzemy materiał oraz sposób szycia, jesteśmy w stanie uzyskać odpowiedni poziom sztywności części garderoby, co idealnie podtrzyma ciało w ryzach. W odniesieniu do bielizny wyszczuplającej, jednym z najistotniejszych elementów jest zawartość włókien elastycznych. Im wyższa procentowa zawartość elastanu, tym możemy spodziewać się większego usztywnienia.

Dodatkowo, cała bielizna najczęściej wykonywana jest z syntetycznych materiałów, takich jak poliester, elastan, czy nylon. Są one dużo sztywniejsze od naturalnych materiałów, dzięki czemu łatwiej je wymodelować, a także na dłużej zachowają swój oryginalny kształt. Czasami stosuje się dodatkowe usztywnienia w newralgicznych miejscach, co jeszcze potęguje efekt.

Jaki fason bielizny modelującej jest najlepszy?

Wszystko zależy od własnych preferencji i okazji, na jaką daną bieliznę wyszczuplającą mamy założyć. Istnieje wiele rodzajów bielizny wyszczuplającej.

Na rynku istnieją pojedyncze części garderoby bieliźnianej, takie jak majtki wyszczuplające, które dzięki swojemu fasonowi uniosą i ujędrnią pośladki. Można otrzymać także biustonosz modelujący, który odpowiednio uniesie biust i sprawi, że wyda się on pełniejszy.

Innym rodzajem są całe połączenia bielizny wyszczuplającej. Przykładowo, w sklepach można otrzymać majtki wyszczuplające z wysokim stanem, które jednocześnie wyszczuplają talię i ukrywają boczki. Takie rozwiązanie jest najczęściej stosowane, ponieważ idealnie dopasuje się do różnych typów kreacji. Dostępne są także body wyszczuplające, które łączą niemalże wszystkie części bielizny modelującej w jedną. Jest to połączenie majtek wyszczuplających z pasem modelującym talię oraz biustonoszem, który ujędrnia biust.

Jak dobrać rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Istnieje nieprawdziwe przekonanie, iż bielizna wyszczuplająca powinna być mniejszego rozmiaru niż nasz faktyczny. Nic bardziej mylnego!

Bielizna wyszczuplająca powinna być takiego samego rozmiaru jak ta codzienna, dzięki czemu uniknie się dyskomfortu oraz nieodpowiedniego dopasowania. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, warto daną bieliznę przymierzyć, dzięki czemu można przekonać się, czy efekt, jaki widzi się w lustrze jest zadowalający.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca.

Author

Comments are closed.

Pin It