Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Czy Bitcoin ma przyszłość?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Blockchain development services sprawiły, że pojawił się sławetny już dzisiaj Bitcoin. Pierwsza kryptowaluta, która latem 2021 roku wprawiła w w wielkie osłupienie wszystkich inwestorów, zaliczając ogromny spadek. Jaka przyszłość rysuje się przed Bitcoinem? Czy technologia blockchain nie ma już nic więcej do powiedzenia w tym temacie?

Spekulacje odnośnie BTC

Blockchain software development jest wciąż “widoczny”. Chociażby dzięki temu, że blockchain wykorzystywany jest w coraz większej liczbie miejsc. Aczkolwiek, łańcuch bloków kojarzony jest głównie z BTC, którego warto spadła do ok. 30 000 USD. Nikt nie spodziewał się tego, że wartość 1 BTC będzie tak niska. Wszyscy inwestorzy stracili. I to dużo. Był to jednak doskonały dowód tego, że Bitcoin, jak również inne kryptowaluty, jakie pojawiają się pod wpływem blockchain development, są nie do przewidzenia. Dzisiaj jest hossa, a jutro bessa. Prawda jest taka, że nikt tak naprawdę nie jest w stanie określić, jaka przyszłość czeka BTC oraz inne altcoiny.

Wartość BTC

Blockchain software development sprawia, że wiele osób poszukuje odpowiedzi na jedno pytanie – czy BTC można porównać z tradycyjnymi pieniędzmi? I tak i nie. Odpowiedź jest nieco mglista, ale prawdą jest to, że zależne jest to od tego, z jakiej strony patrzy się na tą sytuację. Otóż, jeżeli o pieniądzach mówi się jako o środku płatniczym, który umożliwia dokonanie transakcji – w szczególności tych internetowych, to jak najbardziej. BTC jest pieniądzem. Tylko że nie ma on tradycyjnej formy, jak papierki, czy też monety.

Nie lada ciekawostką dla wielu osób, może się okazać to, że za 1 BTC można w chwili obecnej kupić Teslę Model 3. W przeliczeniu na polskie złotówki – wartość tego pojazdu w najtańszej wersji, wynosi ok. 200 000 złotych.

Inwestycje w zamkniętym systemie

10Clouds jest firmą, która zapewnia swoim klientom takie usługi, jak blockchain application development. To właśnie dzięki takim aplikacjom można obserwować sytuację na giełdzie kryptowalut. 

Po to, aby móc obserwować inwestycje, jakie dokonują się w zamkniętym systemie. Tak, można powiedzieć, że BTC jest dobrą inwestycją, ale nie można porównać ich do tradycyjnego zakupu walut. Jest to poniekąd powiązane z tym, że sama ilość Bitcoina, jak również wartość, jest ograniczona. Inwestować można, ale trzeba liczyć się z tym, że trzeba poczekać na innego inwestora, który zdecyduje się na to, aby zainwestować tradycyjną walutę w Bitcoiny. 

 

Author

Comments are closed.

Pin It